Specjalista ds. płac – Gliwice

Oferujemy: Wymagania:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w biurze w Gliwicach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Pakiet medyczny
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie wykonywanych czynności,
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace, Płatnik
  • Dobra znajomość programów pakietu Office (Excel, Word),
  • Umiejętności analityczne,
Zakres obowiązków:
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac
  • Naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Naliczanie składek emerytalnych, rentowych, chorobowych, Funduszu Pracy, Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych
  • Miesięczne rozliczanie dokumentacji ZUS DRA, RCA, RSA, RZA
  • Sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu osób (Rp-7),
  • Rozliczanie roczne podatku (PIT 11, PIT 40, PIT 4R)