Pracownik Działu Czyszczenia Technicznego – Września

Oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • prywatną opiekę medyczną

Nasze oczekiwania

  • dokładność, sumienność i rzetelność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie III zmianowym (praca w tygodniu i w weekend)

Zakres obowiązków

Specjalistyczne i kompleksowe czyszczenie elementów linii produkcyjnej oraz hali lakierni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.poznan@leadec-services.com.pl, lub skorzystanie z poniższego formularza Aplikuj

W tytule prosimy wpisać: Pracownik Działu Czyszczenia Technicznego – Września

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”