Operator Maszyn w Dziale Utrzymania Ruchu – Września / Białężyce

Oferujemy: Wymagania:
    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń),
    • Atrakcyjny pakiet medyczny,
    • Dofinansowanie do karty Multisport,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny,
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Wykształcenie techniczne min. Średnie preferowane o profilu elektrycznym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad działania i diagnostyki maszyn elektrycznych, napędów i przetwornic,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia eksploatacyjne, elektryczne do 1kV,
  • Obsługa i diagnostyka napędów i falowników SEW i Siemens,
  • Umiejętność programowania i diagnostyki – sterowniki PLC S7 300 i SPS SIMATIC S7 PROFINET,
  • Dobra obsługa komputera,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Dokumentowanie i analiza przyczyn awarii,
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych i oględzin urządzeń do napraw i remontów,
  • Prowadzenie dokumentacji,
  • Optymalizacja linii produkcyjnych.