Mistrz zmianowy – Jawor

Oferujemy: Wymagania:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prace w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń) oraz awansu w ramach struktur firmy
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pakiet premiowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet Sportowy
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość dokumentacji technicznej
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i koordynacja prac w zakresie utrzymania ruchu oraz nadzór nad podległymi pracownikami,
  • Nadzór nad realizacją prac konserwacyjnych zgodnie z planem konserwacji maszyn
  • Ustalanie środków zaradczych w przypadku awarii i podejmowanie decyzji celem najszybszego usunięcia usterki,
  • Efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami, narzędziami i urządzeniami,
  • Informowanie przełożonych o sytuacjach wymagających interwencji w celu zabezpieczenia wysokiej jakości usług świadczonych przez Spółkę