Mechatronik – Jawor

Oferujemy: Nasze oczekiwania:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prace w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń) oraz awansu w ramach struktur firmy
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pakiet premiowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet Sportowy
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność czytać schematy elektryczne i rysunki techniczne
    • Posiadasz wiedzę z zakresu mechatroniki/automatyki/robotyki
    • Mile widziane: umiejętność programowania sterowników

    logicznych  i uprawnienia SEP,

Zakres obowiązków: W codziennej pracy wykorzystasz wiedzę z zakresu:
  • Naprawa elektronarzędzi
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom
  • Siecia Profinet
  • Sterowników PLC Siemens Simatic  S7 300/400 i 1200/1500
  • Falowników m.in. Siemens Sinamics SEW
  • Robotów KUKA
  • Sterowaniem pneumatycznym oraz hydraulicznym