Mechatronik – Jawor

Oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prace w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń) oraz awansu w ramach struktur firmy
  • umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet premiowy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • świadczenia z ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • wiedza z zakresu mechatroniki/automatyki/robotyki
  • Mile widziana umiejętność programowania sterowników

Zakres obowiązków

  • naprawa elektronarzędzi
  • serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem
  • działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: jawor@leadec-services.com.pl, lub skorzystanie z poniższego formularza Aplikuj

W tytule prosimy wpisać: Mechatronik – Jawor

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”