Mechanik/Elektromechanik – Poznań

Oferujemy: Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń min. SEW, Festo, konserwacja i obsługa urządzeń UDT itp.),
  • Atrakcyjny pakiet medyczny,
  • Karta sportowa MultiSport /OK System,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Preferowane wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika bądź elektromechanika mile widziane,
  • Znajomość ogólnych zasad remontów
    i przeglądów urządzeń przemysłowych,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi i konserwacji suwnic, podestów ruchomych, podnośników samochodowych oraz wózka widłowego,
  • Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne do 1kV,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Zakres obowiązków:
  • Diagnoza oraz usuwanie bieżących awarii,
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym i/lub elektrycznym,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom.