Magazynier – Jawor

Oferujemy: nasze wymagania:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prace w partnerskiej atmosferze
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu w ramach nowego projektu
  • Pakiet premiowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z gospodarką magazynową
  • Mile widziana znajomość języka Angielskiego/Niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu na stanowisku Magazyniera
  • Dokładność, rzetelność, systematyczność
  • Dajemy możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za utrzymanie stanów magazynowych części zamiennych
  • Zamawianie, przyjęcia i wydawanie części zamiennych
  • Analiza stanów magazynowych części zamiennych oraz weryfikacja stanów
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Przygotowanie części dla pracowników niezbędnych do przeglądów