Kierownik Utrzymania Budynku FM – Środa Śląska

Oferujemy: Wymagania:
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleniowy)
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • umiejętność pracy z systemami IT (MS Office, znajomość systemu CMMS)
  • umiejętność wdrażania najlepszych praktyk związanych z utrzymaniem budynku
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz podwykonawcami
  • umiejętność skutecznego nadzoru i koordynacji prac
  • doświadczenie na podobnym stanowisku  (Kierownik/koordynator FM, specjalista zarządzający zespołem w obszarze FM)
  • znajomość procedury LOTO (Lock-out, Tag-out)
  • biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z urządzeniami FM ( wentylacje, klimatyzacje, sprężarki, kotły, stacja SN i NN,  itd.)
  • uprawnienia elektryczne i energetyczne: dla dozoru uprawnienia klasy D, grupa 1,
    grupa 2, grupa 3
  • uprawnienia UDT
  • wymagane pozwolenie na pracę powyżej 3 metrów
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem
  • współpraca z klientem
  • nadzór i zarządzanie budynkiem
  • planowanie, organizowanie przeglądów budynków
  • wyposażenia budynku, maszyn, urządzeń, instalacji