Inżynier Koordynator Planer UR – Jawor

Oferujemy: Wymagania:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie
  • o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleniowy)
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy

  • Wykształcenie średnie techniczne preferowane wyższe inżynier (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, automatyka, mechatronika, mechanika)
  • Umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z serwisowaniem maszyn produkcyjnych
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w dziale technicznym / utrzymanie ruchu
  • Znajomość narzędzi wspomagających rozwiązywanie problemów
Zakres obowiązków:
  • Planowanie prac UR
  • Dokonywanie analiz problemów
  • Koordynacja prac UR, przepływu części zamiennych
  • Raportowanie wyników prac/ aktywności, z obszaru odpowiedzialności
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Wsparcie przy usuwaniu problemów