Elektryk / Elektromechanik – Tychy lub Gliwice

Oferujemy

  • interesującą pracę na trenie zakładów motoryzacyjnych OPEL Gliwice i PSA Tychy
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezterminową umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, po 9 miesiącach zatrudnienia
  • pakiety socjalne, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej i wiele więcej

Nasze oczekiwania

  • uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV
  • doświadczenie na stanowisku elektryk lub elektromechanik
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych, rysunków technicznych, dokumentacji technicznej itp.
  • zdolności manualne

Zakres obowiązków

  • serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji
  • instalacja urządzeń łącznie z siecią zasilającą
  • dokonywanie przeglądów maszyn
  • analiza i zapobieganie awariom
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.gliwice@leadec-services.com.pl, lub skorzystanie z poniższego formularza Aplikuj

W tytule prosimy wpisać: Elektryk / Elektromechanik – Tychy lub Gliwice

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”