Elektromechanik – Polkowice

Oferujemy: Wymagania:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prace w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń) oraz awansu w ramach struktur firmy
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pakiet premiowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet Sportowy
  • Wykształcenie techniczne/zawodowe (kierunki: elektryka, elektromechanika)
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia konserwatora UTB
  • Umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z serwisowaniem maszyn/urządzeń techniki zakładowej
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń techniki zakładowej
  • Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn i urządzeń techniki zakładowej
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Inspekcje maszyn i urządzeń