Elektromechanik – Polkowice

Oferujemy: Wymagania:
    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Prace w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
    • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
    • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń) oraz awansu w ramach struktur firmy
    • Umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Pakiet premiowy
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Świadczenia z ZFŚS
    • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
    • Pakiet medyczny
    • Pakiet Sportowy
  • Wykształcenie techniczne/zawodowe (kierunki: elektryka, elektromechanika, mechatronika)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego
  • Posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z budową i serwisowaniem maszyn przemysłowych
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działów: budowy maszyn, relokacji maszyn, utrzymania ruchu
  • Wykonywanie prac elektrycznych i prostych prac mechanicznych
  • Budowanie i okablowanie szaf sterowniczych
  • Łączenie układów pneumatyki
  • Składanie prostych konstrukcji mechanicznych
  • Przenoszenie i podłączanie maszyn na fabrykach
  • Współudział w usuwaniu awarii maszyn i urządzeń