Elektromechanik – Jawor

Oferujemy: Wymagania:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prace w partnerskiej atmosferze
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu w ramach nowego projektu
  • Pakiet premiowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Potrafisz czytać schematy elektryczne i rysunki techniczne
  • Posiadasz wiedzę z zakresu mechaniki/elektryki
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu problematyki związanej z serwisowaniem maszyn produkcyjnych
  • Mile widziane uprawnienia Sep do 1 kV
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Zakres obowiązków:
  • Naprawa elektronarzędzi,
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom