Automatyk – Zielona Góra

Oferujemy: Wymagania:
    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę dla renomowanego klienta
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet
      szkoleniowy)
    • Pakiet medyczny
    • Pakiet sportowy
    • Pakiet premiowy
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Świadczenia z ZFŚS
    • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Wykształcenie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektronika przemysłowa, elektrotechnika, automatyka)
  • Uprawnienia SEP Grupa 1
  • Umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z serwisowaniem maszyn/urządzeń
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie zawodowe w dziale technicznym / utrzymanie ruchu minimum 2 lata
  • Znajomość języka polskiego, w stopniu biegłym
Zakres obowiązków:
  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  • Praca w systemie zmianowym
  • Realizacja prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn awarii
  • Inspekcje maszyn i urządzeń
  • Planowanie przeglądów maszyn i urządzeń wyposażenia budynków
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi