Automatyk – Zielona Góra

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę u renomowanego klienta
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleniowy)
  • pakiet premiowy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • świadczenia z ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe (preferowane: automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika, elektryka, informatyka)
  • uprawnienia SEP Grupa 1
  • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z serwisowaniem maszyn/urządzeń
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie zawodowe w dziale technicznym/utrzymanie ruchu minimum 2 lata
  • znajomość języka polskiego, w stopniu biegłym

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  • praca w systemie zmianowym
  • realizacja prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • analiza przyczyn awarii
  • inspekcje maszyn i urządzeń
  • planowanie przeglądów maszyn i urządzeń wyposażenia budynków
  • współpraca z serwisami zewnętrzynmi
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: polkowice@leadec-services.com.pl, lub skorzystanie z poniższego formularza Aplikuj

W tytule prosimy wpisać: Automatyk – Zielona Góra

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”