Automatyk – Poznań

Oferujemy: Wymagania:
• Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń),
• Pakiet medyczny,
• Karta MultiSport,
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
• Doświadczenie na stanowisku Automatyka w dziale Utrzymania Ruchu (min. 1 rok),
• Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne do 1kV,
• Uprawnienia eksploatacyjne energetyczne G1,
• Mile widziana znajomość sterowników Fanuc, Alan Bradley i innych,
• Znajomość zasad czytania schematów elektrycznych,
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
• Wymagana dyspozycyjność.
Zakres obowiązków:
• Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem elektrycznym,
• Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
• Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom,
• Projektowanie i realizacja zadań w obszarze automatyki przemysłowej,
• Doskonalenie istniejących rozwiązań..