Automatyk – Poznań

Oferujemy: Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń specjalistycznych min: WinCC, Siemens Tia Portal, Profubus, Interbus, Profinet i wiele innych),
  • Praca w środowisku najnowocześniejszych technologii,
  • Atrakcyjny pakiet medyczny,
  • Karta sportowa MultiSport /OK System,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe: automatyka, elektrotechnika, elektronika,
  • Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne do 1kV
  • Mile widziana znajomość oraz umiejętność programowania sterowników PLC
  • Znajomość zasad czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Automatyka w dziale Utrzymania Ruchu,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Dyspozycyjność
Zakres obowiązków:
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod katem automatyki.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem w zakresie automatyki..
  • Usuwanie awarii.
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom.
  • Proponowanie rozwiązań eliminujących występowanie awarii.
  • Projektowanie i realizacja zadań w obszarze automatyki przemysłowej.
  • Doskonalenie istniejących rozwiązań.